Apartman Temizliği

Apartman Temizliği

Apartman temizliği, normal kullanımda olanların yanında iş merkezi olarak kullanılanları da kapsar. Ayrıca inşaat ve tadilat sonrası apartman temizlikleri de Aralık Temizlik tarafından verilmektedir.

Apartmanda özellikle bodrum, duvarlar, dış cephe, merdivenler ve küpeşteler, aydınlatma ve havalandırma sistemleri, ısıtma sistemleri, asansör sistemleri, yürüyen merdivenler, engelli merdivenleri, cam temizliği çatı katı ve garaj bölgelerinde yogun olarak temizlik uygulanır.

Temizlik esnasında Vakumlu süpürge ve diğer ekipmanlar ile toz kaldırılmadan temizlik işlemi gerçekleştirlir. Çevre ve insan sağlığına dost deterjan ve temizlik ürünleri ile tüm yüzeyler silinir. Kalıcı kir ve lekelerin bulunduğu alanlar özel kimyasallar ile temizlenerek kullanıma sunulur. İnşaat ve tadilat sonrası Apartman temizliklerinde de tüm alanlar boya, harç, derj dolgu atıklarından temizlenir ve ince temizliği yapıldıktan sonra sıfırlanarak müşterimize sunulur.

Kapı kolu, merdiven küpeşteleri, banko, asansör butonları vs. önce silinir sonra özel temizlik ürünleri ile dezenfekte edilir.

Aralık Temizlik, müşterilerine apartman, villa ve ev temizliği konularında temizlik hizmeti sunmaktadır.

Apartman Temizliği
Apartman Temizliği

Gündelik Temizlik eleman ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.