Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa ve ev temizliği, odalar, merdiven ve küpeşteleri, salon, banyo, WC'ler, havalandırma sistemleri, baca, kuzine ve şömineler, balkon ve korkuluklar, cam ve dış cephe, duvarlar ve eşyalar olmak üzere en geniş alan olacak şekilde temizlenir. Tüm yüzeylere ulaşabilmek için olabildiğince eşyalar haraket ettirilerek temizlik işlemi yapılır.

Temizlik esnasında Vakumlu süpürge ve diğer ekipmanlar ile toz kaldırılmadan temizlik işlemi gerçekleştirilir. Çevre ve insan sağlığına dost deterjan ve temizlik ürünleri ile tüm yüzeyler silinir. Kalıcı kir ve lekelerin bulunduğu alanlar özel kimyasallar ile temizlenerek kullanıma sunulur. İnşaat ve tadilat sonrası villa temizliklerindede tüm alanlar boya harç, derj dolgu atıklarından temizlenir ve ince temizliği yapıldıktan sonra sıfırlanarak müşterimize sunulur

Eşyalar ve mobilyalar üzerindeki lekeler yüzeyi ve rengi bozmayacak özel temizlik ürünleri ile temizlenir. Çok ellenen kapı kolu, merdiven küpeşteleri, banko vs önce silinir sonra özel temizlik ürünleri ile dezenfekte edilir.

Müşteri taleplerine göre halı yıkama, havuz sauna ve koltuk temizliği de yapılarak villa temizliği tamamlanmış olur.

Aralık Temizlik, müşterilerine villa ve ev temizliği konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Villa Temizlik
Villa Temizlik

Gündelik Temizlik eleman ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.